Classic Mini: Mała mapa, duża zabawa

Droga Społeczności,

 

Z dumą ogłaszamy rozpoczęcie zupełnie nowego wydarzenia, które naszym zdaniem doprowadzi wasze lokomotywy do szaleństwa, a z Waszych uszu buchnie para.

Przygotujcie się na Classic Mini! Pomimo, że bazuje on na zestawie funkcji znanych ze scenariusza Classic, które powinniście znać, wiele aspektów będzie się różnić, na przykład:

  • Mniejsza mapa z 20 zamiast 50 miastami.
  • Przedsiębiorstwa nie znajdują się w swoich zwykłych lokalizacjach.
  • Co drugie miasto weźmie udział w finale.
  • I ostania, choć równie ważna różnica, serwery będą działać z prędkością X2: jeden tydzień na erę + finał (około 6 tygodni)

 

Wydarzenie będzie miało miejsce między 24 maja a 4 czerwca w wymienionych domenach, zgodnie z poniższym harmonogramem.

 

Wydarzenie będzie jednorundowe i już szukamy opcji, aby w niedalekiej przyszłości przenieść je do jeszcze większej liczby regionów.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, wierzymy, że ta „gęstsza” mapa z mniejszą liczbą miast zapewni całkiem nowe i ekscytujące wrażenia – zwłaszcza biorąc pod uwagę szybsze tempo rundy.

I choć niektórzy z Was mogą uważać, że mniej miast do połączenia siecią kolejową może oznaczać grę na luzie, sama organizacja dostaw z przedsiębiorstw znajdujących się w innych lokalizacjach powinno zapewnić prawdziwą rywalizację.

Przygotujcie się więc na ekspresową przejażdźkę przez wspaniały i zróżnicowany krajobraz oraz dajcie się wciągnąć z przyjaciółmi przez tętniące życiem miasta.

Co więcej… Wyobraźcie sobie finał, w którym awansuje do niego co drugie miasto… Zaciekawieni? My z pewnością tak.

 

Ale to nie wszystko! Zaproponujemy Wam dedykowane osiągnięcia, którymi możecie się pochwalić i zapamiętać Waszą przygodę i wydarzenia w grze, jako bardziej wyzywające i pełne nagród. Nasz zespół zorganizuje również i zaproponuje przy okazji społecznościowe konkursy, aby Wasze wrażenia były kompletne i niezapomniane.

 

Bądźcie gotowi na Classic Mini! Dostępne w domenach .COM, CZ, DE, ES, FR, GR, IT, NL, nordyckiej, PL, PT, RO, RU, TR, UA i US.