American Dream Challenge!

Drodzy gracze,

Ideą amerykańskiego snu jest osiągnąć sukces ciężką pracą, nierzadko konkurując z innymi, którzy robią to samo.

Zmieniając nasz scenariusz USA i nadając mu nową nazwę „American Dream”, myśleliśmy o specjalnym wyzwaniu, które pozwoli Wam przeżyć Amerykański sen w Rail Nation. Oczywiście próba wygrania samemu, z miastem lub stowarzyszeniem jest właściwą drogą, aby to zrobić, ale chcieliśmy dodać kolejne wyzwanie, dzięki któremu możecie znaleźć się na topie i zdobyć naprawdę wyjątkową nagrodę!

 

Krótko mówiąc, wyzwaniem jest wygrać jak najwięcej konkursów. Jeśli wygracie, otrzymacie nie tylko niewielką ilość złota, ale także zupełnie nową serię produkcyjną:

legendarnego „Big Boy”, prawdopodobnie najsłynniejszą amerykańską lokomotywę parową! To będzie jedyny sposób na zdobycie tej wyjątkowej serii produkcyjnej za darmo! Tej serii produkcyjnej NIE można kupić za 75 Złota czy za pomocą kuponu! Nie przegapcie swojej szansy!

Ale scenariusz American Dream to nie tylko samotna walka o swoje, ale również wspólny wysiłek przeciwko konkurencyjnej frakcji i doprowadzenie własnej do zwycięstwa.

Dlatego dodaliśmy dwie specjalne zasady do tego wyzwania.

 1. Wschód vs. Zachód

Po 20 graczy na każdym świecie gry ze scenariuszem American Dream może wygrać tę nagrodę. Jednakże ważne jest, po której stronie zagracie. Wschód czy Zachód? Jeśli ukończycie po stronie przegranej, musicie znaleźć się w pierwszej piątce rankingu wyzwania swojej frakcji, aby zdobyć nagrodę. Jeśli gracie po stronie zwycięskiej, wystarczy znaleźć się w pierwszej piętnastce.

 

 1. Dzielenie się jest dbaniem o innych

Nawet konkurując ze wszystkimi, nadal możecie wspierać znajomych. Rejestrując się w American Dream Challenge, możecie wskazać do pięciu znajomych, którzy w przypadku Waszego sukcesu w tym wyzwaniu, również otrzymają nagrodę, jeśli grają na tym samym serwerze! Chcecie zawrzeć pakt ze znajomymi i wskazać się nawzajem? A może wolicie skoorynować swoje działania i sprawić, aby jak najwięcej wskazanych osób mogło otrzymać Big Boya? Wasz wybór! Tak czy inaczej, jeśli wygracie, wasi znajomi (a może przypadkowy nieznajomy?) z pewnością docenią, że to ich wskazaliście.

 

Brzmi interesująco? Oto, co musicie zrobić i przemyśleć:

 • Jeśli chcecie wziąć udział w wyzwaniu American Dream Challenge, zarejestrujcie się TUTAJ.
 • Rejestracja na wyzwanie zakończy się 3 lipca 2020 r.
 • Nagrodą jest seria produkcyjna „Big Boy” i 150 Złota.
 • Pod uwagę będą brane tylko kompletne i prawidłowe zgłoszenia.
 • Celem wyzwania jest wygrać jak najwięcej konkursów. Będziecie konkurowali tylko z graczami, którzy również zarejestrowali się do tego wyzwania. Niezarejestrowani gracze nie są uwzględniani w pierwszej piętnastce lub w pierwszej piątce i nie mogą wygrać nagrody.
 • Jeśli gracie po stronie wygrywającej frakcji, musicie znaleźć się w pierwszej piętnastce rankingu swojej frakcji. Jeśli Wasza strona przegra, musicie znaleźć się w pierwszej piątce rankingu swojej frakcji.
 • Musicie wygrać co najmniej jeden konkurs, aby zakwalifikować się do nagrody.
 • Możecie zarejestrować się do wyzwania tylko raz i uczestniczyć w nim tylko na jednym serwerze.
 • Podczas rejestracji do tego wyzwania możecie wskazać do pięciu innych graczy. Jeśli będziecie jednym ze zwycięzców wyzwania, otrzymają oni również nagrodę, jeśli grają na tym samym serwerze.
 • Nagroda zostanie dodana na Wasze konta w ciągu 30 dni od zakończenia świata gry.
 • Pamiętajcie, aby poprawnie przeliterować nazwę gracza swoją oraz waszych znajomych. Tylko zgłoszenia z prawidłowo napisanymi i istniejącymi nazwami graczy będą brane pod uwagę.

 

 

Niech wygrają najlepsi i ich znajomi!

 

Wasz Zespół Rail Nation