Rail Nation Masters

Coś nowego nadciąga w Twoim kierunku!

Możesz to usłyszeć w oddali: największy konkurs, jaki widziało Rail Nation.

Aby uczcić piątą rocznicę Rail Nation, rozpoczynamy wyjątkową rundę gry. Z przyjemnością przedstawiamy Rail Nation Masters!

Będzie to sześciotygodniowa rywalizacja o zwycięstwo z największymi miastami, najefektywniejszymi stowarzyszeniami i najlepiej punktującymi w rankingu indywidualnym. W Rail Nation Masters do walki staną najlepsi i najbardziej utytułowani gracze z całego świata.

Ta runda gry jest rozgrywana na serwerze ekspresowym ze scenariuszem Rail Nation Classic. Po raz pierwszy serwer Classic będzie wyposażony w nowy interfejs użytkownika, który być może znasz już ze scenariusza USA i Steam over Europe. Data rozpoczęcia to 29 stycznia 2018 r.

Każdy gracz Rail Nation, który zdobył już jedną lub dwie gwiazdki – np. kończąc rundę Rail Nation w czołowej „100” – będzie miał gwarantowany udział w konkursie.

Ale to oczywiście nie wszystko. Rozdamy również przy okazji różnych wydarzeń dzikie karty dla tych, którzy nie zdobyli jeszcze dwóch gwiazdek. Dzięki odrobinie kreatywności i szczęścia każdy może uczestniczyć w Rail Nation Masters.

Gracze z całego świata spotykają się w Rail Nation Masters, aby rywalizować o tytuł Mistrza Rail Nation. Każdy z 19 dostępnych języków zostanie wybrany jako własny język serwera. Niektóre z funkcji zostaną również zablokowane w celu wyrównania szans, włącznie z używaniem bonusowych kodów, super pakietem startowym oraz zapraszaniem znajomych. Gracze wciąż jednak będą mieli możliwość skorzystania z lokomotywy kariery jako nagrody za osobiste postępy.

Oczywiście na koniec rundy ci, którzy uplasują się na szczycie rankingu Rail Nation Masters, otrzymają wartościowe nagrody.

Przykładowo wszyscy członkowie trzech najwyżej sklasyfikowanych stowarzyszeń otrzymają bony na Złoto Rail Nation.
Wśród najlepszych indywidualnie graczy rozdane zostaną tablety i smartfony.

Czas zatem przygotować się i opracować strategię na to wyjątkowe wydarzenie!
Wskakuj na pokład i ruszaj na tory!

Fakty w skrócie:

  • Rozpoczęcie: 29.01.2018
  • Klasyczny
  • Nowy interfejs (pierwszy raz w scenariuszu Klasycznym)
  • Serwer ekspresowy
  • Jedna runda, jeden serwer, bez rundy kwalifikacyjnej
  • Wielojęzyczność – można wybrać każdy z 19 języków
  • Niektóre funkcje są wyłączone: zapraszanie znajomych, super pakiet startowy i kody bonusowe
  • Dostępna jest lokomotywa kariery
  • Każdy gracz z dwiema gwiazdkami może automatycznie wziąć udział
  • Dzikie karty w postaci kodów można wygrać podczas różnych wydarzeń