Niech rozpocznie się wielka podróż

Drodzy miłośnicy kolei,

Dzisiaj przedstawiamy Wam lokomotywę kariery w całej jej okazałości, jako że możecie już wyruszyć nią na tory. Lokomotywa ta będzie od teraz Waszym wiernym towarzyszem. Raz odblokowana pozostanie dostępna na wszystkich kompatybilnych serwerach i podczas wszystkich rund.

Chcemy świętować początek tej wielkiej podróży z Wami wszystkimi!

Tutaj znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje:

Co to jest lokomotywa kariery?

Lokomotywa kariery to Twoja osobista lokomotywa, która jest zawsze dostępna. Możesz ją wykorzystywać jednocześnie na wszystkich serwerach, gdzie grasz i pozostanie dostępna na zawsze. Możesz ulepszać swoją lokomotywę w sekcji kariery. Ulepszenia te są permanentne.

Jak można zdobyć lokomotywę kariery?

Zostaje ona automatycznie odblokowana przy osiągnięciu 2 poziomu kariery. Zobaczysz specjalną podstronę na jej temat w karierze.

Jak można ulepszyć lokomotywę?

Punkty kariery są zamieniane w punkty technologii o tej samej wartości, które możesz wykorzystać w swojej lokomotywie kariery. Dostępne są ulepszenia prędkości, przyspieszenia, siły pociągowej i niezawodności. Możesz też odblokować możliwość przewożenia towarów z późniejszych er.

Czy lokomotywę kariery można wykorzystać wszędzie?

W obecnej wersji lokomotywa kariery jest dostępna od razu zarówno w scenariuszu klasycznym, jak i europejskim. Jako, że scenariusz USA nie jest obecnie kompatybilny z tą nowością, będziemy kontynuować prace i wprowadzimy lokomotywę kariery do tego scenariusza w późniejszym czasie. Serwery DE-101 Golden Gate oraz US-102 Grand Central są tutaj wyjątkiem, jako że bazują one na technologii z serwerów europejskich. Lokomotywa kariery będzie dostępna na tych serwerach od samego początku jej wprowadzenia.

Życzymy Ci dużo dobrej zabawy z nową zdobyczą!
Zespół Rail Nation