Wprowadzenie Ankiet Premium

W Rail Nation zawsze staramy się uwzględniać pomysły, sugestie czy prośby od naszych graczy. Czasami takie zmiany czy dodatki są wprowadzane tak, jak zostały zasugerowane. Innym razem, gdy przedstawiono nam pomysł lub sytuację do modyfikacji, opracowujemy kompleksowy i efektywny sposób, w jaki może znaleźć się w grze. Ankiety premium są jednym z takich dodatków, które powstały na bazie powtarzających się zapytań i postulatów, które można podsumować w następujący sposób: Jak można zdobyć darmowe Złoto?

Tych z Was, których korci zadać takie pytanie, prawdopodobnie zainteresuje kilka poniższych linijek…

 

Co to są ankiety premium?

Krótko mówiąc, ankiety są przeprowadzane, gdy firma chce uzyskać informacje na temat produktu, nad którym pracuje w celu wprowadzenia ulepszeń, albo przykładowo, przez administrację publiczną, która chciałaby dokonać przeglądu przeszłych lub przyszłych decyzji. W naszym przypadku ankiety nazywane są „premium”, co oznacza, że wiążą się z nagrodą dla uczestników, którzy odpowiedzieli na zestaw pytań.

I to niemal wszystko! Mówiąc dokładniej, znaleźlismy partnera, który przeprowadza ankiety dla wielu klientów (ankiety niezwiązane z Rail Nation). W zamian za wypełnianie ankiet Wy, gracze, otrzymacie nagrody w Złocie.

 

Jak to działa?

Każdego dnia możecie wziąć udział maksymalnie w 5* ankietach zaproponowanych przez zewnętrznego partnera. Za każdą ukończoną ankietę otrzymacie na swoim świecie gry darmowe Złoto, w ilości zależnej od długości ankiety i wartości informacyjnej Waszych odpowiedzi.

Przy pierwszym użyciu tej funkcji będziecie musieli odpowiedzieć na kilka pytań społeczno-demograficznych, aby utworzyć dla siebie podstawowy profil. Dzięki temu profilowi będziecie otrzymywać rekomendowane ankiety, z których będziecie mogli wybierać te odpowiadające Wam. Zależnie od ankiety, badacze rynku mogą szukać konkretnej grupy docelowej. Przykładowo, ankieta może poprosić Was o podanie wieku i zakończyć się po otrzymaniu odpowiedzi, ponieważ możecie nie należeć do grupy docelowej, którą zdefiniowali. Jeżeli nie zakwalifikujecie się do ankiety, nie martwcie się, będą kolejne! Ponieważ odpowiedzi na wszystkie pytania w ankiecie muszą zostać zweryfikowane zanim otrzymacie darmowe Złoto (może to potrwać do kilku minut), ważne jest, abyście zawsze starali się odpowiadać na pytania w dobrej wierze. Przykładowo, jeżeli w pierwszym pytaniu w ankiecie odpowiedzieliście, że jesteście 25-letnim mężczyzną, a w kolejnym, że 43-letnią kobietą, dane te zostaną ze sobą skonfrontowane i zostaniecie zdyskwalifikowani po weryfikacji. Niestety oznacza to, że nie otrzymacie nagrody.

Po aktualizacji gry, ankiety premium znajdziecie w sklepie, na swoim świecie gry.

Chociaż jest to atrakcyjna perspektywa, która może przyspieszyć Wasze postępy w grze, wprowadzono dzienny limit ankiet i wypłacanych kwot, co gwarantuje, że nie dojdzie do zachwiania balansu w grze.

 

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Wasze dane osobowe są ważne i zawsze musicie być ostrożni i odpowiedzialni w kontekście tego, jakie dane prywatne/osobowe chcecie udostępnić innym – dotyczy to również partnera ankiet premium. Zdecydujcie, czym chcecie się podzielić, a czym nie: to powinna być wyłącznie Wasza decyzja, nikogo więcej. Zapewniamy, że dane, które wprowadzacie w ankietach premium, nigdy nie będą dostępne dla nas, w Rail Nation. Dowiemy się tylko, czy uczestniczyliście w ankietach (aby zapewnić, że zostaniecie odpowiednio wynagrodzeni), ale treść Waszych odpowiedzi nie będzie dla nas widoczna. Zapraszamy Was do zapoznania się z polityką prywatności naszego partnera pod adresem https://www.pollfish.com/terms/respondent

Zatem bez obaw. To nic nie kosztuje. a może pomóc Wam przyśpieszyć postępy w grze lub uzyskać niewielką pomoc w awansowaniu w rankingach!

Jak zawsze, jeśli macie jakieś pytania, nasz zespół odpowie na nie na żywo na naszym serwerze Discord i za pośrednictwem zgłoszenia do supportu. Zgłoszenia do supportu są najlepszym kanałem kontaktu, jeśli napotkacie błąd lub problem w grze, który wymaga interwencji technika lub przedstawiciela obsługi klienta z zespołu Rail Nation.

Aby zapoznać się z pełnym logiem zmian aktualizacji, która wprowadza ankiety premium, przejdźcie do:

 

Twój Zespół Rail Nation

*Ponieważ liczba dostępnych ankiet zależy od naszych partnerów zewnętrznych, nie możemy zagwarantować, że każdego dnia będziecie mogli uczestniczyć we wszystkich pięciu ankietach.