Cotygodniowym Giveaway na Discordzie!

Weź udział w naszym cotygodniowym Giveaway na Discordzie!

 

Każdy gracz marzy o tej rzadkiej okazji na zdobycie Złota, a my sprawiamy, że jest to niesamowicie proste! Zapytasz, w jaki sposób? To proste jak kliknięcie i napisanie odpowiedzi! Giveaway będzie odbywać się raz w tygodniu, ale nigdy tego samego dnia tygodnia i porze. Odwiedzaj regularnie Discord, aby nie przegapić żadnego Giveaway.

 

Jak uczestniczyć

  1. Dołącz na kanał #giveaways na Discordzie:

Po pierwsze: wejdź na nasz kanał #giveaways na Discordzie. Kliknij tutaj To tutaj dzieje się magia! Będąc częścią tej społeczności, jesteś o krok bliżej od wielkich wygranych.

 

  1. Kliknij magiczny emoji:

Teraz zaczyna się prawdziwe czarowanie. Po ogłoszeniu giveaway’a wystarczy, że klikniesz przycisk 🎉 :tada: emoji reakcji pod ogłoszeniem. To jak machanie różdżką, tyle że o wiele prostsze! Jednym dotknięciem możesz wziąć udział w wyścigu o cotygodniową nagrodę i kto wie, może to będzie twój szczęśliwy tydzień.

 

  1. Szansa bonusowa: zaangażuj się!

Ale chwilunia, to nie koniec. Zależy nam na dodaniu do tej mieszanki odrobiny emocji. W naszym dedykowanym wątku znajdziesz ciekawe pytanie czekające Ciebie. Odpowiedz na nie, a odblokujesz ekstra szansę na wygranie dodatkowej nagrody. Podwójna zabawa, podwójne szanse!

 

Duch społeczności

Nasze cotygodniowe giveaways na Discordzie to coś więcej niż tylko szansa na łut fortuny. To również szansa poznania interesującego faktu każdego tygodnia, spotkania się z innymi członkami społeczności, dzielenia się pasją i wspólnego świętowania wygranych. Za każdym razem, gdy klikniesz emoji lub opublikujesz przemyślaną odpowiedź na cotygodniowe pytanie, dołączasz do społeczności podobnie myślących graczy, którzy rozumieją magię Rail Nation.

 

Czekamy z niecierpliwością na spotkanie z Tobą na Discordzie!

 

Twój Zespół Rail Nation