Thursday Treats

Thursday Treats Wszyscy na pokład Enigma Express

 

Wszyscy na pokład Thursday Treats – gdzie tory wiodą do przygód, przyjaźni i niezapomnianych wspomnień!

 

Czym są Thursday Treats?

Thursday Treats to nasze cotygodniowe wydarzenie, którego celem jest zbliżenie społeczności dzięki przygodom związanym z koleją, zabawie i… smakołykom! W każdy czwartek o tej samej porze rozwiniemy wirtualny czerwony dywan, byście mogli dołączyć do nas na Discordzie i przeżyć przygodę, jakiej jeszcze nie było.

Wyobraźcie to sobie: Co tydzień Enigma Express wyrusza w ekscytującą podróż pełną wyzwań i tajemnic czekających na rozwiązanie. I wiecie co? Jesteście detektywami!

 

Wasz bilet do zabawy

Wpadajcie do nas w każdy czwartek o godz. 18:00 CEST i wykorzystajcie okazję na:

🕵️‍♀️ Udział w ekscytująco tajemniczych wyzwaniach

🎁 Zdobycie uznania i nagród

📣 Spotkanie z współgraczami na Discordzie

✨ Udział w cotygodniowych przygodach

 

Co sprawia, że Thursday Treats są tak wyjątkowe?

Thursday Treats to nie tylko wyzwania i tajemnice, tu chodzi o ludzi! W naszej społeczność Rail Nation jest całe mnóstwo niesamowitych ludzi, którzy podzielają pasję do pociągów i są żądni przygód. Zależy nam na wspólnej zabawie i chcielibyśmy, abyście byli jej częścią.

Macie znajomych, którzy są nowi w grze? Przyprowadźcie ich ze sobą! Thursday Treats to doskonała okazja, aby wprowadzić ich w fantastyczny świat rozrywki i zabawy związanej z koleją. Podziękują Wam za to!

Mamy harmonogram przepełniony wydarzeniami obejmujących życzenia, podziękowania, kreatywne prezentacje i wiele więcej. To jak cotygodniowy karnawał pełen uciech związanych z koleją! Co Wy na to?

 

Gotowi, by rozpocząć ekscytującą przygodę?

Wpadajcie w każdy czwartek o tej samej porze – 18:00 CEST po zagadkowe zadania i mnóstwo zabawy!

Nie możemy się doczekać, aż się tam spotkamy, drodzy poszukiwacze przygód. Wspólnie, uczynimy czwartek najlepszym dniem tygodnia! 🚄🎩🌟