Światła, kamera, akcja! Zdobądź teraz nagrody na stacji kolejowej

Od ostatniej aktualizacji na stacji kolejowej możecie odkryć zmianę zmianę. Budynki Restauracji, Centrum handlowego i Hotelu mają teraz dodatkową funkcję, która pozwala powiększyć bonus danego budynku o 10%, a przy odrobinie szczęścia da dodatkowe nagrody-niespodzianki.

Przy okazji: ta wersja gry zawiera konkretne usprawnienia rozkładów jazdy. Ustawianie i kopiowanie rozkładów jazdy jest teraz prostsze i bardziej niezawodne. Dzięki temu spełniamy najpopularniejsze życzenia społeczności.

Jak działa ta nowa funkcja?

Dodaliśmy mały przycisk „graj” obok Restauracji, Centrum handlowego i Hotelu.
Kliknięcie na ten przycisk otworzy nowe okienko. Można później ominąć ten krok, wystarczy zaznaczyć opcję „nie pokazuj tego okna ponownie”. Kliknięcie na przycisk „Oglądaj film” spowoduje wyświetlenie filmu i otrzymanie 10% dodatku do następnego bonusu na danym budynku, jeśli obejrzy się film do końca.
Bonus 10% dostępny jest raz na każdy okres generowania bonusu dla budynków Restauracji, Centrum handlowego i Hotelu.
Przy odrobinie szczęścia można zyskać szansę na obejrzenie drugiego filmu i otrzymanie nagród-niespodzianek.

Można skorzystać z tej funkcji nawet wtedy, gdy nowy bonus nie jest jeszcze gotowy. Po obejrzeniu filmu bonus będzie odblokowany do odebrania. Grasz w stowarzyszeniu? To jeszcze lepiej: możesz oglądać filmy za członków swojego stowarzyszenia. Skorzystają oni z powiększenia bonusu, a Ty masz szansę na obejrzenie drugiego filmu i wygranie nagrody-niespodzianki. Ten bonus będzie Twój, dzięki czemu wszyscy zyskają.

Czy muszę korzystać z tej funkcji, żeby nadal dostawać bonusy na stacji?

Nie, to nie jest wymagane! Nadal można odbierać bonusy bez oglądania filmów.

Co, jeśli zobaczę niestosowną reklamę?

Ogólnie rzecz biorąc, nie powinno się to zdarzyć. Gdyby jednak wyświetliła się reklama niestosowna, obraźliwa, naruszająca czyjeś dobre imię, nielegalna, próbująca zdobyć adresy, reklama subskrypcji (przekręt „na subskrypcję”), reklama alkoholu, papierosów, narkotyków lub niewłaściwa dla niepełnoletnich, o treści erotycznej lub pornograficznej, prosimy, zgłoś to natychmiast na adres support@railnation.pl. Usuniemy wtedy szybko tę reklamę z gry.

Twój Zespół Rail Nation