Wiosenne polowanie: Wyzwanie i nagrody

Wiosna wzywa! Zanurz się w malowniczym krajobrazie pełnym żywych kolorów kwitnących kwiatów i bujnego listowia. Dołącz do podróży pociągiem na małej mapie 10×10, gdzie ukryte skarby i czekają na odkrywców. Dla szukających mocniejszych wrażeń mamy gotowe wyzwania!

Zbierz przyjaciół i ciesz się czarującym śpiewem ptaków i słodkim zapachem wiosny. Czy podejmiesz wyzwanie i zdobędziesz główną nagrodę?

Szczegóły zabawy

 

Data i godzina rozpoczęcia: 6 kwietnia, godz. 14:00 CEST.

Data i godzina zakończenia: 10 kwietnia, godz. 23:59 CEST.

Zadanie: Każdy gracz może wybrać tylko jeden kafelek i opublikować go na kanale wydarzenia na Discordzie: #spring-event

Na przykład, A1 lub H4, itp.

Zwycięzcy: Wszystkie nagrody, z wyjątkiem Skrzyni skarbów, można wygrać tyle razy, ilu graczy odgadnie odpowiedni kafelek. Skrzynię skarbów można wygrać tylko raz (pierwszy gracz, który zgłosił właściwy kafelek).


Ukryte nagrody:

– 10x 20 natychmiastowych załadunków

– 5x 300 Złota

– 5x 10 losów na loterię

– 5x 3 bonów na tańsze budynki

– 3x 7 dni Konta Plus

– 1x Skrzynia skarbów 1 200 Złota


Ukryte wyzwania:

Jeśli wybierzesz kafelek z wyzwaniem, musisz ukończyć wyzwanie, aby odebrać nagrodę.

– 3 kafelki x Ubierz swojego awatara jak najbardziej wiosennie i opublikuj zrzut ekranu na kanale wydarzenia. (Jeśli zaliczysz, wygrasz nagrodę 5x losów na loterię)

– 3 kafelki x Napisz wiadomość na kanale wydarzenia, w której wyjaśnisz, dlaczego lubisz wiosnę. (Jeśli zaliczysz, wygrasz nagrodę 5x losów na loterię)

– 3 kafelki x Zrób zdjęcie kwitnącego drzewa / błękitnego nieba / zielonej trawy / kwiatów i napisz na nim krótką notkę związaną z Rail Nation. Opublikuj je na kanale wydarzenia. (Jeśli zaliczysz, wygrasz nagrodę 5x losów na loterię)

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w ciągu siedmiu dni od zakończenia wydarzenia, a nagrody zostaną wysłane do zwycięzców za pośrednictwem prywatnej wiadomości na Discord.

 

Udanego polowania!

Twój Zespół Rail Nation