Rail Nation: Najlepszego z okazji 9 urodzin!

Drodzy gracze,

W 2022 roku oficjalnie świętujemy 9 lat Rail Nation! Sto lat dla nas!

Chcemy podziękować Wam, społeczności, za wszystko, co zrobiliście przez najlepszą część dekady. Nawiązaliście przyjaźnie, stworzyliście wspomnienia i zmusiliście nas do stworzenia najlepszej wersji Rail Nation. I za to będziemy Wam na zawsze wdzięczni. Wasze uwagi, opinie i konstruktywna krytyka pomogły nam pokierować naszymi planami dotyczącymi przyszłości Rail Nation, a cóż to będzie świetlana przyszłość! Zatem od całego zespołu Rail Nation:

Dziękujemy.

A czym są urodziny bez świętowania, prawda!?

Aby podziękować społeczności, chcemy oficjalnie zaprosić Was wszystkich na nasze największe jak dotąd wydarzenie z transmisją na żywo! 27 stycznia, od 18:00 do 19:30 (CET) do waszej Menadżerki ds. komunikacji ze społecznością „DippyNikki” dołączy szereg specjalnych gości, którzy pomogą w świętowaniu i w nagradzaniu społeczności Rail Nation!

Transmisję na żywo możecie oglądać za pośrednictwem naszego kanału YouTube, a informacje o naszych wydarzeniach znajdziecie dołączając do naszego serwera Discorda. Podczas transmisji na żywo przedstawimy również naszego pierwszego w historii Konduktora Społeczności Roku, który otrzyma trofeum za 2021 i zachowa na zawsze. Co więcej, zaprezentujemy również trofeum na 2022, które z pewnością zainspiruje niektórych z Was do rozpoczęcia własnej „kariery” Konduktora Społeczności.

 

Odbędzie się też specjalne wydarzenie, w którym można wygrać gadżety, odblokować kody bonusowe i zdobyć pierwszy tytuł Konduktora Społeczności w 2022 roku! Specjalne kody bonusowe zostaną przyznane pięciu najlepszym uczestnikom wydarzenia, którzy wskażą swój ulubiony serwer, na którym otrzymają ekskluzywne kody bonusowe! Sądzisz, że możesz nie zająć jednego z pięciu najlepszych miejsc? Nie martw się, sama społeczność również odblokuje więcej kodów bonusowych dla całej społeczności za każdym 100 widzem, który dołączy do transmisji!

Zapisz datę w swoim kalendarzu, potwierdź zaproszenie i nie przegap swojej szansy na grę dla swojego serwera podczas naszej następnej transmisji na żywo. Kliknij tutaj, aby zasubskrybować i otrzymać powiadomienie, gdy rozpoczniemy transmisję na żywo!

Do zobaczenia na miejscu!

 

Wasz Zespół Rail Nation