Odbierz teraz swój bilet na nową rundę!

Szanowni gracze,

W aktualizacji 4.4.0 skupiamy się na wsparciu kluczowego elementu Rail Nation. Chcemy wzmocnić ducha społeczności i siłę więzi wewnątrz stowarzyszeń – także wykraczającą poza obecną rundę gry.

Do teraz stowarzyszenia rozpadały się po zakończeniu rundy gry i musiały się ponownie przegrupować po restarcie serwera. To wymagało intensywnej komunikacji i łatwo mogło minąć kilka dni, zanim dobrana grupa graczy zeszła się znowu razem. Dzięki nowej funkcji wstępnej rejestracji, chcemy ułatwić organizowanie stowarzyszeń!

Jak działa wstępna rejestracja?

Wstępna rejestracja jest odblokowywana w czasie rozgrywki finałowej. Od tego momentu możecie razem ze swoim stowarzyszeniem zapisać się na nową rundę tego serwera. Dzięki temu od razu zobaczycie, kto się na to szykuje.

Wstępna rejestracja nie tylko rezerwuje dla gracza miejsce w stowarzyszeniu, pozwala też wybrać miasto domowe. Nie trzeba zaczynać gry w tym samym mieście, co inni członkowie stowarzyszenia. Ma to jednak sens, bo pozwala uniknąć konieczności koordynacji „skrzydeł” (tymczasowych stowarzyszeń) w nowej rundzie. Tym sposobem unika się też przeludnienia miast i nie trzeba czekać, aż spóźnialscy dobudują tory, aby połączyć się z resztą.

Jaki jest maksymalny rozmiar wstępnie rejestrowanego stowarzyszenia?

Wielkość stowarzyszenia zależy do liczby graczy, którzy się wstępnie zarejestrowali. Na przykład, jeśli wstępnie zarejestruje się 15 graczy, oszczędzają oni na koszcie ulepszania siedziby głównej i zaczynają grę z 15 członkami stowarzyszenia.

Na jak długo rezerwowane jest miejsce dla gracza w stowarzyszeniu?

Trzeba zalogować się na nowy świat gry w ciągu pierwszych trzech dni, by automatycznie dołączyć do stowarzyszenia. Po tym czasie miejsce jest zwalniane.

Zatem zacznijcie już reklamować swoje stowarzyszenia i szukajcie nowych graczy na następną rundę gry!

Pełną parą naprzód!