Następny przystanek: kariera

Drodzy miłośnicy kolei,

Jakiś czas temu opublikowaliśmy dwa tajemnicze zrzuty ekranu dotyczące nowej funkcji gry. Jeśli zastanawialiście się, o co chodzi, mamy teraz odpowiedź: z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie do Rail Nation kariery!

Czego dokładnie dotyczy ta kariera?

Pierwsze dwa zrzuty ekranu już pokazywały część nowości: osiągnięcia i listę rekordów. Nowe statystyki to jeszcze nie wszystko. Kariera to specjalne lobby dla wszystkich ciężko pracujących miłośników kolei. Zawiera system poziomów i informacje na temat Waszych awatarów, miast i światów gry.

Nie widzieliście ich jeszcze? Znajdziecie te zrzuty ekranu tutaj!

pl1
Strona startowa:

To Wasz pierwszy przystanek po wejściu do gry. Strona startowa zawiera najważniejsze informacje o koncie i światach gry. Możecie na przykład zobaczyć postęp swojego poziomu kariery, zobaczyć ile dni zostało do zmiany ery lub przejrzeć zdobyte osiągnięcia. Dodatkowo możecie zobaczyć swoją pozycję na różnych serwerach i wrócić do ostatniej gry przy pomocy jednego kliknięcia. Ten przegląd jest widoczny także dla innych graczy.

Osiągnięcia:

W przeciwieństwie do medali w grze, osiągnięcia kariery liczą się z różnych serwerów. Wiele różnorakich osiągnięć dostępnych jest w kategoriach dotyczących wydarzeń w grze, wyników rundy, stowarzyszenia lub działań osobistych. Zdobywanie osiągnięć daje punkty kariery i zwiększa Wasz poziom, który widoczny jest dla innych graczy w karierze i w grze. Dzięki temu możecie pokazać całej społeczności graczy, jak doświadczonymi konduktorami jesteście.

Rekordy:

Doświadczeni konduktorzy powinni zwrócić uwagę na sekcję rekordów. Zapisywane są tutaj wyjątkowe sukcesy w kategoriach prestiżu, gry, miast i miasta domowego. Można także użyć filtra, aby zobaczyć dane dla określonego scenariusza. Rekordy mogą być ustanawiane przez graczy, stowarzyszenia, miasta, a nawet całe serwery. Zatem jeśli szukacie wyzwania dla siebie i swoich znajomych, tutaj je znajdziecie. Nagrodą jest umieszczenie na liście globalnej.

pl2
Światy gry:

W menu świata gry możecie znaleźć wszystkie serwery, na których jesteście teraz aktywni, możecie też dodać tam nowe. Dostępne są też szczegółowe informacje o światach gry, na przykład trzech obecnie najlepszych graczy, stowarzyszeń, miast, regionów czy atrakcji. Na karcie pokazującej ukończone światy gry zobaczycie wszystkie ważne szczegóły dotyczące poprzednich rund gry. Możecie w ten sposób zobaczyć swoje postępy.

W przyszłym tygodniu zobaczymy, co jeszcze ma do zaoferowania kariera.

Dobrej zabawy i bezpiecznej dalszej podróży,
Zespół Rail Nation