Feedback Loop– Product Care 7 – Poprawki błędów

Feedback Loop– Product Care 7 – Poprawki błędów

 

Pozdrowienia dla wszystkich łowców błędów!

Kontynuując naszą podróż w kierunku następnej aktualizacji Product Care, zdajemy sobie sprawę ze znaczenia Waszych spostrzeżeń w planowaniu naszej dalszej drogi. W tej turze zbierania opinii zwracamy się do Was z prośbą o identyfikację najpilniejszych błędów do naprawienia w pierwszej kolejności.

Przygotowaliśmy krótką, ale szczegółową listę zgłoszonych błędów, na które chcielibyśmy zwrócić uwagę w nadchodzących tygodniach. Każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny wpływ na wrażenia z gry. Teraz zwracamy się do Was, abyście użyczyli swojej wiedzy i zdecydowali, które błędy z tej listy powinny mieć pierwszeństwo w naszych pracach.

 

Jak możecie pomóc?

Uprzejmie prosimy Was o poświęcenie chwili na przejrzenie sporządzonej przez nas listy błędów i wniesienie nieocenionego wkładu. Dajcie nam znać, które błędy uważacie za najpilniejsze do naprawienia i dlaczego. Wasza opinia będzie odgrywać kluczową rolę w kierowaniu naszym zespołem programistów, w pracach nad poprawą wrażeń z gry i ogólną satysfakcją.

 

Gdzie?

Na naszym Discordowym serwerze na kanałach językowych zbierania opinii.

 

Kiedy?

Od razu możecie dzielić się opiniami!

Kanały zbierania opinii zamkniemy ponownie w:

poniedziałek, 28 sierpnia, o godz. 10:00 (UTC+2).

 

Pamiętajcie: 

Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby wysłuchać i uszanować Twoją opinię, ważne jest, aby zrozumieć, że złożoność i obciążenie pracą związane z poprawkami błędów mogą się różnić. Choć bardzo chcielibyśmy uwzględnić każdą otrzymaną informację zwrotną, uwzględnienie wszystkich priorytetowych poprawek błędów w nadchodzącej aktualizacji może być niewykonalne.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby wdrożyć poprawki w oparciu o Wasze opinie, a Wasze głosy będą kierować naszym procesem decyzyjnym. Jednak na ostateczny wybór będą miały wpływ wyzwania techniczne i zasoby wymagane do naprawy każdego z błędów.

Wasze zaangażowanie i zrozumienie są bardzo mile widziane, ponieważ nadal ulepszamy Wasze wrażenia z gry. Przekazując opinię, podaj ID błędu, ponieważ ułatwi nam to ocenę.

 

O jakich błędach mowa?

Kliknijcie tutaj!

RN-10791 APKA – SYSTEM WIADOMOŚCI: W trybie poziomym nie ma podziału na strony w wiadomościach systemowych.

RN-13370 APKA: DRZEWKO BADAŃ: W drzewku badań przycisk odświeżania znajduje się w niewygodnym miejscu nad przyciskiem 2. ery i może powodować zawieszanie apki po przypadkowym kliknięciu.

RN-12972 APKA: FILMY: Apka może zawieszać się podczas próby oglądania filmów członków stowarzyszenia.

RN-13371 iOS: LOGOWANIE: Logowanie przez VK utknie, jeśli apka VK nie jest zainstalowana na telefonie z systemem iOS.

RN-13591 MIEJSKI PROJEKT: BONUS: Jedna ikona bonusu wyświetla +10% czasu w przedsiębiorstwie zamiast -10%.

RN-12450 MIEJSKI PROJEKT: DOTACJE: W rankingu prestiżu miejskiego projektu użytkownicy z takim samym prestiżem są klasyfikowani w niewłaściwej kolejności.

RN-13215 MIEJSKI PROJEKT: Najechanie kursorem myszy na ikonę miejskiego projektu w mieście może spowodować zawieszenie się gry.

RN-12150 KALKULATOR ROZKŁADÓW: W trakcie wydarzenia „remont torów” źle są liczone przychody.

RN-11384 POCIĄG: NATYCHMIASTOWY ZAŁADUNEK: Natychmiastowe załadunki nie działają czasem, gdy są używane na pociągach.

RN-12517 KONKURS: MIASTO: Najechanie kursorem myszy na ikonę pieniędzy może spowodować zawieszenie się gry.

RN-13587 MIASTO: Najechanie kursorem myszy na ikonę z łańcuchem może spowodować zawieszenie się gry.

RN-11407 CHARGEBACK: Brak zaokrąglenia do 2 miejsc po przecinku kwoty chargebacku, co skutkuje długimi liczbami dziesiętnymi.

RN-13027 WYPRZEDAŻ MTX: Po kliknięciu kafelka wyprzedaży okno sklepu pozostaje puste.

RN-10795 SKLEP: OFERTA INDYWIDUALNA: Po kliknięciu na ofertę nie wyświetla się żadna oferta.

 

Podzielcie się z nami swoimi priorytetami błędów i uzasadnieniami na naszym serwerze Discorda w kanałach przeznaczonych do zbierania opinii. Z niecierpliwością czekamy na Wasz wkład i nie możemy się doczekać wspólnego tworzenia lepszych wrażeń z gry!

 

Wasz Zespół Rail Nation