Co więcej w karierze?

Drodzy miłośnicy kolei,

Jesteśmy już bardzo blisko do opublikowania kariery w Rail Nation, zatem pora na przedstawienie kolejnych nowości. Zobaczymy także, jakie dane z poprzednich rund gry będą nadal z nami, a jakie zostaną odrzucone po wciśnięciu przełącznika.

Czy każdy gracz zacznie z tym samym poziomem kariery?

Nie do końca. Przy wprowadzeniu kariery niektóre z przeszłych sukcesów zostaną przeniesione i od razu zostaną odblokowane osiągnięcia. Dotyczy to osiągniętego poziomu pojedynczego gracza oraz poziomu osiągniętego ze stowarzyszeniem. Dodatkowo wzięta pod uwagę będzie liczba gwiazdek zdobytych w grze. Później gwiazdki staną się nieaktualne, jako że zostaną zastąpione poziomem kariery w grze. Odblokowane osiągnięcia pozwolą Wam zdobyć kilka pierwszych poziomów, w zależności od tego, jak dobrze Wam szło do tej pory.

pl4

Ranking:

Razem z karierą w grze pojawi się pewna liczba nowych rankingów. Poza rankingami punktów kariery oraz prestiżu z ukończonych (od uruchomienia kariery) rund gry, będziecie mogli znaleźć także kategorie budowy torów, odbierania medali, udziału w konkursach oraz podłączania do miast. Będziecie także mogli sprawdzić, który gracz lub stowarzyszenie wygrali najwięcej rund gry. Rankingi te będą wypełniane danymi z rund gry zakończonych od momentu uruchomienia tej funkcji.

Aktualny ranking prestiżu wszech czasów zostanie zablokowany i zarchiwizowany, gdy uruchomiona zostanie kariera. Można będzie do niego przejść bezpośrednio z kariery.

pl3

Zwycięzcy rundy:

Od teraz zwycięzcy rundy będą mieli swoją sekcję, z zapisanymi szczegółami dla każdej rundy. Poza pojedynczymi graczami i stowarzyszeniami wyświetlone będą także najlepsze miasta, regiony i atrakcje. Nowy ranking to dobry sposób na pokazanie umiejętności Waszej drużyny.

Dobrej zabawy!
Zespół Rail Nation